ANIMATORZY – FUNDACJA SMAKI KULTURY

ANIMATORS FOR CHILDREN

ANIMATOR
KONFERANSJER - ANIMATOR
ANIMACJE dla najmłodszych to nieodzowne elementy dobrego pikniku, a dobry animator-konferansjer to podstawa dobrej zabawy i udanej imprezy. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg interesujących propozycji animacji dla najmłodszych. Zabawy integracyjne z kolorową chustą, konkursy rodzinne (tunele, latający dywan, mumifikacja itd.), pląsy i tańce integracyjne angażują uczestników, i stanowią świetne uzupełnienie programu każdego pikniku. Za każdym razem staramy się tak dobrać działania animacyjne aby każde dziecko znalazło coś dla siebie.
BAŃKI MYDLANE
POKAZY LUB WARSZTATY
BAŃKI MYDLANE - zawsze pełne magii i niezapomnianych przeżyć. Podczas imprez najlepiej sprawdza się stanowisko warsztatowe na którym dzieci własnoręcznie produkują mega wielkie bańki mydlane.
WIELKA TĘCZA
KOLOROWE SPADOCHRONY
KOLOROWE SPADOCHRONY czyli zabawy z kolorowa chustą to świetna atrakcja na każdą imprezę. Podczas różnych zabaw z kolorowymi spadochronami wyzwala się wiele emocji i bardzo dużo pozytywnej energii.
KĄCIK PLASTYCZNY
RÓŻNE ANIMACJE PLASTYCZNE
Działania plastyczne to jedne z najpopularniejszych animacji dla najmłodszych. Dzieci chętnie uczestniczą w takich zajęciach jak: sprayowanie włosów, malowanie na szkle, malowanie na ekranie, produkcja kartek i ozdób świątecznych, konkursy plastyczne, wykonywanie gipsowych lub glinianych figurek itd.
BAMBONADA
STANOWISKO MAŁEGO KONSTRUKTORA
BAMBONADA – czyli tzw. patyczkoland to raj dla małych konstruktorów. Za pomocą elastycznych patyczków plastikowych o łącznikom krzyżakowym dzieci tworzą przestrzenne konstrukcje. W ten sposób powstają tradycyjne domy, bloki oraz inne elementy życia codziennego jak np. samochody bądź samoloty. Wszystko wg inwencji twórczej małych budowniczych. Animację można przeprowadzać zarówno w plenerze jak i w pomieszczeniach zamkniętych.
KLOCKOLANDIA
MEGA KLOCKI
KLOCKOLANDIA – to stanowisko animacyjne z dużymi klockami. Dysponujemy różnymi rodzajami klocków. Dzieci znakomicie wczuwają się w role małych konstruktorów i dzięki temu powstają różne bardzo fajne budowle.