CATERING – FUNDACJA SMAKI KULTURY

CATERING

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA IMPREZ

CATERING
Catering - to szerokie pojęcie i mieści w sobie bardzo różne imprezy. zarówno pod względem ilościowym jak i jakościowym. Dysponujemy pełnym zapleczem organizacyjno-technicznym aby obsłużyć imprezy plenerowe dla ponad 1000 osób jednocześnie. W celu zapewnienia odpowiedniej estetyki podawanych dań organizujemy poszczególne stanowiska wydawania posiłków pod namiotami szybko-rozkładalnymi. Dbamy jednocześnie o zachowanie wysokiej higieny przewożenia i przechowywania produktów w trakcie trwania całej imprezy. Dysponujemy również namiotami, stołami i ławami, co pozwala nam na organizacje imprezy w dowolnym, wskazanym przez Państwa miejscu. Nasza zaletą jest duża elastyczność i zaangażowanie zespołu, którego nadrzędnym celem jest sprostanie oczekiwaniom naszych klientów.

BIURO (OFFICE)
    CZYNNE: 09:00 - 16:00