Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer229526/public_html/fundacjasmaki.pl/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1145
EUROPEJSKI FESTIWAL SMAKU – FUNDACJA SMAKI KULTURY

EUROPEJSKI FESTIWAL SMAKU

KONCERTY | KULINARIA | SZTUKA

EUROPEJSKI FESTIWAL SMAKU
PRODUKCJA FESTIWALU
Europejski Festiwal Smaku to impreza cykliczna, która odbywa się już od 10 lat w miesiącu wrześniu na Starym Mieście w Lublinie. Festiwal harmonijnie łączy smaki miasta i regionu z koncertami, wystawami, literaturą i teatrem. Europejski Festiwal Smaku w Lublinie to dziś jeden z najważniejszych, wielokulturowych festiwali muzycznych w Polsce. Pokazuje różnorodne oblicza kultury – od muzyki, poprzez obraz, słowo, a także stół i kulinaria. Największym magnesem są koncerty plenerowe, będące muzyczną wyprawą do różnych krajów świata.
W Lublinie, mieście dobrego smaku w sztuce, życiu i kuchni w ciągu 10 lat udało się zbudować markę najważniejszego festiwalu smaku w Polsce, współpracując z festiwalami Europa na Widelcu we Wrocławiu i Ogólnopolskim Festiwalem Dobrego Smaku w Poznaniu.
Od 2012 roku Agencja RAKI jest producentem Europejskiego Festiwalu Smaku.
Tegoroczna XI edycja festiwalu odbędzie się jak co roku na lubelskim Starym Mieście w dniach od 2 do 8 września 2019 i dedykowana będzie rocznicy podpisania aktu Unii Lubelskiej w 1549 roku. Dominującymi smakami będą polskie i litewskie.
Szczegóły znajdziecie na stronie: https://europejskifestiwalsmaku.pl/
PRODUKCJA EUROPEJSKIEGO FESTIWALU SMAKU
FESTIWALE ZREALIZOWANE OD 2012

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/platne/serwer229526/public_html/fundacjasmaki.pl/wp-content/plugins/tilt-js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 175