SCENA – FUNDACJA SMAKI KULTURY

STACJONARNA I MOBILNA

SCENA
DOWOLNY WYMIAR SCENY
Scena o budowie modularnej składana z modułów 2 x 1 m. Może zostać wyłożona wykładziną lub przy eleganckich imprezach wykończona materiałem hips.
SCENA Z ZADASZENIEM
O BUDOWIE MODULARNEJ
Wolnostojące zadaszenia z kratownic aluminiowych stosowane najczęściej wraz z modułowymi scenami oraz jako zadaszenia dla cateringu. Zadaszenia są przystosowane do podwieszenia oświetlenia, reklam itp.
Scena z zadaszeniem dostępna w rozmiarach 12x10 m; 10x10 m, 8x6 m w różnych możliwych wysokościach słupów nośnych.
Mobilna scena z zadaszeniem idealna na imprezy firmowe, małe koncerty, festyny, promocje.

Konstrukcja przygotowana do podwieszania scenografii i oświetlenia na całej powierzchni dachu, co umożliwia dowolne komponowanie scenografii.

Wymiary: szerokość 7,5 m, głębokość 6 m, wysokość sceny 1 m, wysokość zadaszenia 4,6 m.
Szybki montaż (60 min.).
Niska cena.
Antypoślizgowa powierzchnia sceny.
Dach podnoszony hydraulicznie.
Cała powierzchnia dachu przystosowana do montażu oświetlenia i scenografii.
SCENA MOBILNA
WYMIARY SCENY 7,5 x 6 x 1 m z zadaszeniem o wys. 4,6 m
SCENA MOBILNA DUŻA
WYMIARY SCENY 10 x 6 x 1,5 m. z zadaszeniem o wys. 5,6 m
Wymiary: szerokość 10 m, głębokość 6 m, wys. sceny 1 - 1,5 m, wys. zadaszenia 5,1 - 5,6 m
Dach podnoszony hydraulicznie.
Cała powierzchnia dachu przystosowana do montażu oświetlenia i scenografii.
Scena posiada fabryczny atest.
Wymiary: szerokość 6 m, głębokość 5 m, wysokość sceny 1 m, wysokość zadaszenia 4 m.
Niska cena.
Antypoślizgowa powierzchnia sceny.