SIŁOMIERZ – FUNDACJA SMAKI KULTURY

ATRAKCJE DO RYWALIZACJI

SIŁOMIERZ MŁOT
ATRAKCJE DO RYWALIZACJI
SIŁOMIERZ MŁOT – to urządzenie w którym wszyscy mogą sprawdzić swoją siłę. Jest to pomiar siły dynamicznej uderzenia młotem. Po uderzeniu następuje bezwzględny pomiar i na wyświetlaczu elektronicznym wyświetla się wynik. Zabawę można przeprowadzić w kilku różnych kategoriach i dopasować ja do wielkości i charakteru grupy uczestników.
DANE TECHNICZNE:
Wymiary urządzenia: 8 x 8 m wys. 4 m.
Zasilanie z sieci jednofazowej: U= 230 V, Moc 1,1 kW.
Obsługa: 1 osoba
Czas montażu: 60 min.
Świetna atrakcja na pikniki firmowe lub imprezy integracyjne. Doskonale sprawdza się zarówno dla dzieci oraz dorosłych. Zabawę można przeprowadzić jako turniej i w zależności od potrzeb odpowiednio ustalić zasady zabawy. Duch rywalizacji i współzawodnictwa udziela się wszystkim. W ten sposób doskonale realizuje się jedno z kluczowych zadań w budowie każdego zespołu pracowników czyli “integracja poprzez współzawodnictwo”.
SZUKASZ ATRAKCJI NA TWOJĄ IMPREZĘ?

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

ODPOWIEMY TAK SZYBKO JAK BĘDZIE TO MOŻLIWE!