FESTIWAL
KULTURy RODZINNEJ

25-26 CZERWCA 2022 - PARK LUDOWY W LUBLINIE

25.06.2022 - SOBOTA

12:00-19:00 – MEGA PLAC ZABAW i EDUKACJI: ANIMACJE DLA DZIECI, WARSZTATY, EKSPERYMENTY, SZCZUDLARZE, DMUCHAŃCE-SKAKAŃCE
09:00 – 11:00 – Poranny Rozruch – rodzinnie i na sportowo – AKROPARK – różne ćwiczenia
10.00 i 11.00 – Joga prowadzi Magdalena Adamek
9.00 – 15.00 – CAPOEIRA – prowadzi Karolina Czuba
12.00 – 15.30 – Opowieści Wajdelotów na terenie parku
16.00 – 19.00 – AKROPARK – animacje: skręcanie balonów, duże bańki mydlane, przeciąganie liny, strzelanie z łuku, strzelanie z nerfa, skakanie w workach, tor przeszkód, tatuaże, malowanie włosów sprayem
Scena Kameralna
10.30 – Jazz Funk – Fundacja tan Theo
11:00 – 13:00 – Poranek symfoniczny w samo południe
11:00 – ALE KWINTET
12:00 – Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej I-ego stopnia im. Rodziny Wiłkomirskich w Świdniku prowadzona przez Stanisława Leszczyńskiego
16:00 – występ dziecięcej drużyny cheerleaderek AKRO CHEER- pokaz akrobatyczny – wykonanie: AKROPARK
Scena Główna
13:00 – 14:00 – Teatr Czytelni Dramatu – Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i stołek – spektakl
14:30 – 15:30 – Bajki na zamówienie – Improwizowana Księżniczka – spektakl
16:00 – 17:00 – Poławiacze Pereł Impro Teatr – Kulisy Unii Lubelskiej – spektakl
18:00 – 19:00 – Mała Orkiestra Dni Naszych – koncert
Scena Mała
14:00 – 14:30 – Grupa Studnia O. – Opowieść: Łobuziaki – spektakl
15:30 – 16:00 – Magdalena Kwaśna – Gęsiareczka, czyli o trudnej sztuce mówienia nie! – spektakl
17:00 – 18:00 – Teatr Pinezka – Sen nocy letniej Clowna Pinezki – spektakl
Scena Eventowa
12:00-15:30 – Matejko Foto Challenge
WARSZTATY
9.00 – 11.00 oraz od 15.00 – 17.00 – Oh my dog – porady pielęgnacyjne, porady behawioralne oraz wesoła koloryzacja psów
11.00 – 17.00 – Mind Cloud – Warsztaty Minecraft oraz zabawy związane z budowaniem z klocków lego
11.00 – 13.00 – Warsztaty deskorolkarskie z Jackiem Harasimiukiem
12.00 – 17.00 – Warsztaty Pranajamy – czyli oddychania antystresowego – Magdalena Adamek
11.00 – 15.00 – warsztaty stretchingu oraz jazz funku
13.00 – 18.00 – Szkoły Lider – warsztaty kulinarne, nitrolody – warsztaty przygotowywania lodów
14.00 – 17.00 – Szkoła Językowa Nice and Wise – zajęcia edukacyjno-językowe dla dzieci
10.00 – 14.00 – Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Lopacińskiego Filia nr 9 – bookcrossing po polsku i ukraińsku, zabawy z matą i tablicą sensoryczną, zabawy z kostką, Merge Cube
12.00 – 17.00 – Fundacja Alpha – warsztaty gry na ukulele
14.00 – 17.00 – Fundacja Naturka – warsztaty z użyciem naturalnych skarbów przyrody
13.00 – 19.00 – Ukraińska kolorowanka

26.06.2022 - NIEDZIELA

26.06.2022 / NIEDZIELA
12:00-19:00 – MEGA PLAC ZABAW i EDUKACJI: ANIMACJE DLA DZIECI, WARSZTATY, EKSPERYMENTY, SZCZUDLARZE, DMUCHAŃCE-SKAKAŃCE
10.00 oraz 11:00 – Poranny Rozruch – rodzinnie i na sportowo – joga – Magdalena Adamek
11:00 – fundacja Tan Theo – warsztaty taneczne – strechin i jazz funk
11.00 – 13:00 – warsztaty deskorolkalskie z Jackiem Harasimiukiem
13.00 – 17.00 – opowieści Wajdelotów na terenie parku
16.00 – 19.00 – AKROPARK – animacje: skręcanie balonów, duże bańki mydlane, przeciąganie liny, strzelanie z łuku ,m strzelanie z nerfa, skakanie w workach, tor przeszkód, tatuaże, malowanie włosów sprayem
Scena Kameralna
11.00 – Poranek symfoniczny w samo południe
• 11.00 – Gabriel Menet
• 12.00 – Magdalena Adamek
13:00 – 14:30 – Spotkanie z youtuberami kanału „Bracia” – Edi i Gabryś
Scena Główna
13:00 – 14:00 – Scena InVitro / neTTheatre – Zwierzątka Małe Zwierzenia (PL/UA) – spektakl
14:00 – 14:40 – Muzyczne zabawy z Dagadaną – warsztaty dla dzieci
14:40 – 15:30 – Just Edi Show – finalista „Mam Talent”, popularny youtuber z kanału „Bracia”
16:00 – 17:00 – Dagadana (PL/UA) – koncert / wydarzenie towarzyszące w ramach Festiwalu Bliski Wschód
19:00 – 20:00 – Lubelska Federacja Bardów (PL/UA) – koncert
Scena Mała
14:00 – 14:30 – Magdalena Kwaśna – Gęsiareczka, czyli o trudnej sztuce mówienia nie! – spektakl
15:30 – 16:00 – Teatr Pinezka – Epidemia śmiechu – spektakl
17:00 – 18:00 – Grupa Studnia O. – Piękny jest robot – spektakl
18:00 – 19:00 – Pokazy Sztukmistrzów – pokazy sztuki cyrkowej, magii i iluzji
Scena Eventowa
12:30 – 12:45 – pokaz taneczny shuffle dance & breakdance (15 min)
13:00 – 17:00 – Matejko Foto Challenge
FOODTRUCKI (sobota i niedziela)
9:00 – 20:00 / parking Targów Lublin

KATALOG INICJATYW RODZINNYCH

POBIERZ TUTAJ: