BALON FOOTBALL – FUNDACJA SMAKI KULTURY

ATRAKCJE DO RYWALIZACJI

BALON FOOTBALL
ATRAKCJE DO RYWALIZACJI
BALON FOOTBALL lub Bumper Ball to piłka nożna na wesoło. Nadmuchiwane kule pozwalają zawodnikom na dokonywanie niekonwencjonalnych ewolucji i zagrań.
DANE TECHNICZNE:
Wymiary boiska: min. 10 x 10 m
Potrzebne 2 bramki
Zasilanie z sieci jednofazowej: U= 230 V, Moc 1 kW.
Obsługa: 1 osoba
Czas montażu: 60 min.
Świetna atrakcja na pikniki firmowe lub imprezy integracyjne. Doskonale sprawdza się zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Zabawę można przeprowadzić jako turniej i w zależności od potrzeb odpowiednio ustalić zasady zabawy. Duch rywalizacji i współzawodnictwa udziela się wszystkim. W ten sposób doskonale realizuje się jedno z kluczowych zadań w budowie każdego zespołu pracowników czyli “integracja poprzez współzawodnictwo”.
SZUKASZ ATRAKCJI NA TWOJĄ IMPREZĘ?

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

ODPOWIEMY TAK SZYBKO JAK BĘDZIE TO MOŻLIWE!