Przygoda z Tatą 2023 – FUNDACJA SMAKI KULTURY

GRA MIEJSKA “PRZYGODA Z TATĄ” edycja 2023

GRA MIEJSKA “PRZYGODA Z TATĄ” 2023

Fundacja Smaki Kultury działając na zlecenie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego zaprasza do udziału w Grze miejskiej „PRZYGODA Z TATĄ”, która odbędzie się w Lublinie na terenie starego miasta w dniu 18 czerwca 2023.

Gra jest skierowana do drużyn rodzinnych w których kapitanem będzie TATO.

Uczestnicy naszej zabawy będą  przemieszczali  się po starym mieście jak po planszy biorąc udział w rozwiązywaniu zagadek, odnajdywaniu miejsc, osób lub przedmiotów oraz wykonywać będą różne ciekawe zadania. Oczywiście wygra drużyna, która zdobędzie największą liczbę punktów w swojej kategorii.

KATEGORIE:

1. tata plus starsze dzieci (14 – 18 lat ),
  2. tata plus młodsze dzieci (od urodzenia do 13 lat),
  3. zespoły mieszane (w skład zespołu wchodzą starsze i młodsze dzieci),

Udział w zabawie jest bezpłatny, a nagrody atrakcyjne.

NAGRODY

3 najlepsze drużyny w każdej kategorii otrzymają voucher na pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym „Leśna Ryba”.  Dodatkowo każda z drużyn na zakończenie wydarzenia nie tylko weźmie udział w pikniku rodzinnym ale otrzyma również grę Pałacowy Zawrót Głowy.

Po wykonaniu wszystkich zadań z gry uczestnicy udadzą się  do Parku przy Centrum Kultury w Lublinie obok placu Lecha Kaczyńskiego gdzie odbędzie się PIKNIK RODZINNY, na którym uczestnicy posilą się po zakończonej grze oraz będą mieli okazję do przyjemnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym.

Atrakcjami  pikniku będą  koncert Łukasza Jemioły oraz występ tancerzy ze szkoły Viktori Studio.

Podczas pikniku zostaną wręczone nagrody w grze miejskiej „PRZYGODA z TATĄ” a  także zorganizowane zostaną gry, zabawy animacyjne oraz warsztaty, w których udział będą mogły wziąć całe rodziny. Przygotowany będzie również wielki plac zabaw z dmuchańcami.

Chcemy aby ten dzień,  uświadomił uczestnikom najważniejsze wartości, walory kontaktu z drugim człowiekiem, z komunikacji społecznej, z  wprowadzenia dialogu, wzmocnił więzi rodzinne, pokazał  modelowanie środowiska rodzinnego w celu zapewnienia dzieciom poczucia bezpieczeństwa, wskazał wzory i korzyści płynące z harmonijnego życia rodzinnego.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy: